Polub mnie na Facebooku, a powiadomię Cię o nowych wpisach i zdjęciach. Kliknij "lubię to" :)

środa, 25 listopada 2009

Jesienne wariacje :)

Jakiś czas temu miałem przyjemność zrobić małą sesyjkę dla Marzenki (poznaliście ją kilka notek wcześniej, przy okazji sesji z Anią) i Sandry. Dziewczyny wymarzyły sobie jesienną sesję. Wybraliśmy się do Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku. Jak się domyślacie...liści na drzewach praktycznie już nie było :)

W pobliżu PKiW był za to fajny plac zabaw, który dziewczyny bardzo kreatywnie wykorzystały...
Zabawa była przednia. Oprócz rzucania się liśćmi była też chwila powrotu do dzieciństwa na ślizgawkach czy huśtawkach. Oby każdy dzień był tak radosny i kolorowy jak ten... Polska złota jesień to przecież najpiękniejsza pora roku!

Przy okazji przetestowałem nowy obiektyw - Tamron 17-50 mm f 2.8 - niesamowita zabawka. Praca na takim sprzęcie to czysta przyjemność :)

Przed wami tylko trzy zdjęcia, które potraktujemy jako zapowiedź dłuższej notki w przyszłości.
Już za trzy miesiące obrona pracy magisterskiej - trzymajcie kciuki!

Zgadnijcie, gdzie Marzenka wsadziła głowę...Wrócić choć na chwilę do dzieciństwa - bezcenne :)" O Matko, co one jeszcze wymyślą?" - Sandra, w oczekiwaniu na kolejny atak Marzenki i Natalii :) ot, dziewczyna ma anielską cierpliwość :)
(szczegóły w następnej notce)

3 komentarze:

  1. Fajne:) widze, że coś uratowałeś z tych zdjęć:) Ale ja chce zobaczć całą sesje!!

    Pozdrowienia dla Pana fotografa i buziaki dla jego przyszłej żony:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Zobaczysz :) właśnie wybieram kilka następnych fotek. Podziękowania należą się wspaniałym modelkom, które uratowały marnego fotografa :)

    OdpowiedzUsuń