Polub mnie na Facebooku, a powiadomię Cię o nowych wpisach i zdjęciach. Kliknij "lubię to" :)

O mnie

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających bloga. Nazywam się Damian Józefiak, pochodzę ze Słupska, a obecnie mieszkam w Gdyni. Przygodę z fotografią zacząłem w 2007 roku. Swoje pierwsze kroki stawiałem na cyfrowym kompakcie Kodaka. Niedługo później kupiłem swoją pierwszą lustrzankę Canona. Od tego momentu moja pasja zaczęła szybko ewoluować, a torba na sprzęt waży już kilka kilogramów :)

Moją ulubioną dziedziną są plenery i portrety - efekty tego można zobaczyć na moim fotoblogu. Mam także spore doświadczenie w fotoreportażu - przez ostatnie lata fotografowałem wiele imprez w Szczecinie, Słupsku i Ustce. Ukończyłem kurs dla fotografów, organizowany przez Kurię Koszalińsko-Kołobrzeską i Archidiecezję Gdańską oraz zdobyłem licencję, która uprawnia mnie do robienia zdjęć w kościołach i innych miejscach sakralnych.

Fotografia ślubna to ogromne wyzwanie, które daje mi jednocześnie wiele radości. Muszę przyznać, że bycie świadkiem szczęścia dwojga kochających się ludzi w najważniejszym dla nich dniu, daje mi niesamowitą satysfakcję i poczucie zawodowego spełnienia. Zachęcam do kontaktu każdą parę, która zastanawia się nad wyborem fotografa ślubnego. Być może to właśnie mnie szukacie...

...a prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem :-)

 Pozdrawiam wszystkich czytelników mojego bloga!


Kontakt

tel. kom.: 697 196 035
e-mail: d.jozefiak@o2.pl