Polub mnie na Facebooku, a powiadomię Cię o nowych wpisach i zdjęciach. Kliknij "lubię to" :)

sobota, 17 kwietnia 2010

Zdjęcia ślubne - sezon ślubny uważam za otwarty :)

31 stycznia zamiast uczyć się do ostatniego egzaminu, postanowiłem, wraz z moją narzeczoną, wziąć udział w Wielkiej Gali Ślubnej "Piękny Ślub", organizowanej przez wydawcę magazynu "Piękny Ślub".
Wreszcie, po tylu latach studiowania w Szczecinie, mogłem zobaczyć jak wygląda tamtejszy Zamek Książąt Pomorskich :)

Wystawcy z całego Pomorza Zachodniego prezentowali swoje produkty i usługi związane dosłownie z każdą dziedziną organizacji ślubu i wesela - od zaproszeń ślubnych, po pokazy barmańskie :)
Głównymi punktami imprezy, były pokazy mody ślubnej. Jedną z modelek tegorocznej gali była Klaudia Ungerman, Miss Polski 2008. Przyszli małżonkowie mieli okazję podziwiać także pokazy wizażu ślubnego, wystroju sal weselnych, skosztować weselnego tortu, a także wysłuchać duetu skrzypcowo-organowego...

Przed Wami kilka momentów z tej imprezy, którą postarałem się uchwycić najlepiej jak mogłem...
PS. A egzamin zdałem na 5 :)


3 komentarze:

  1. Moim skromnym zdaniem nie wystarczy reklamować swojego bloga trzeba jeszcze jakieś notki dodawać a tu z aktywnością słabo, oj słabo;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu, może na blogu aktywność słaba, ale reklama swoje zrobiła - 2 śluby, 2 wesela, wieczór panieński, a w ostatni weekend święcenia i prymicja ks. Stanisława - takie imprezy w maju obskoczyłem :) Postaram się umieścić w czerwcu jakąś notkę, jak z obróbką się uporam...

    OdpowiedzUsuń